Stella Braam (Ik heb Alzheimer) en Dr. Frits Winter (Brein de Baas) worden geïnterviewd door Martin Ruesink en hij zal een dialoog tot stand brengen rondom het thema van de Boekenweek. Wanneer? Donderdag 11 maart Tijd De lezing begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur Waar? In de Bibliotheek Haaksbergen Entree Gratis Reserveren Reserveren is wenselijk in verband met de beperkte ruimte. Reserveren kan telefonisch, tel.nr. 053-5722040, per mail en aan de balie in de bibliotheek. De lezing is georganiseerd samen met de boekhandel Boek en Buro. Aanmelden is gewenst en kan per e-mail info@bibliotheekhaaksbergen.nl, telefonisch 053 5722040 of bij boekhandel Boek en Buro.
Stella Braam (Ik heb Alzheimer) en Dr. Frits Winter (Brein de Baas) worden geïnterviewd door Martin Ruesink en hij zal een dialoog tot stand brengen rondom het thema van de Boekenweek.
Wanneer?
Donderdag 11 maart
Tijd
De lezing begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur
Waar? In de Bibliotheek Haaksbergen
Entree Gratis
Reserveren Reserveren is wenselijk in verband met de beperkte ruimte. Reserveren kan telefonisch, tel.nr. 053-5722040, per mail en aan de balie in de bibliotheek. De lezing is georganiseerd samen met de boekhandel Boek en Buro. Aanmelden is gewenst en kan per e-mail info@bibliotheekhaaksbergen.nl, telefonisch 053 5722040 of bij boekhandel Boek en Buro.