De TC Tubantia schreef een artikel over de inlever-attendering voor leden van de Bibliotheek Enschede. Wij kunnen u melden dat deze service al lang geldt voor de leden van onze bibliotheek. Hoe kunt u zich aanmelden voor deze service? Om hiervan gebruik te maken is het noodzakelijk om eerst in te loggen via Mijn menu > Mijn gegevens. Klik vervolgens op Algemene lenergegevens. Klik bij inleverattenties op wijzig en geef dan hier uw voorkeuren aan en klik dan op opslaan. De nieuwste aanwinsten Ook kunt u, eenmaal ingelogd, via de knop Attenderingsservice aanvinken dat u op de hoogte wilt worden gehouden van de nieuwste aanwinsten op diverse categorieën. Vraag gerust de medewerkers om meer informatie en voor hulp bij het wijzigen.
De TC Tubantia schreef een artikel over de inlever-attendering voor leden van de Bibliotheek Enschede. Wij kunnen u melden dat deze service al lang geldt voor de leden van onze bibliotheek.
Hoe kunt u zich aanmelden voor deze service? Om hiervan gebruik te maken is het noodzakelijk om eerst in te loggen via Mijn menu > Mijn gegevens. Klik vervolgens op Algemene lenergegevens. Klik bij inleverattenties op wijzig en geef dan hier uw voorkeuren aan en klik dan op opslaan.
De nieuwste aanwinsten Ook kunt u, eenmaal ingelogd, via de knop Attenderingsservice aanvinken dat u op de hoogte wilt worden gehouden van de nieuwste aanwinsten op diverse categorieën.
Vraag gerust de medewerkers om meer informatie en voor hulp bij het wijzigen.